Kare Kapmaca

Yapay zeka ile yarışın veya çok oyunculu sistemlerde arkadaşlarınızla oynayın.

Hesap oluşturarak veya sosyal medya ile giriş yaparak arkadaşlarınızla yarışmaya başlayın ve hesabınız için WooCoin sisteminde puan biriktirmeye başlayın.

WooCoin sisteminde aldığınız puanları, farklı uygulamalarda da kullanılabileceğini bilerek harcayın.

WooCoin sistemine farklı uygulama fikirleri dahil edildiğinde woocoin web sayfasından bu uygulamaları görebileceksiniz.

Çok oyunculu sistemi ile arkadaşlarınızla 1v1 aynı maçta rakip olun. Ayrıca 2v2, 3v3, 4v4 gibi ortaklı maçlar oynayın.

Çok oyunculu sistemlerde rakiplerinizden hızlı iseniz, 5sn, 10sn, 15sn hamle sürelerini seçerek oyunlar oluşturun.

 

Temel kurallar:

– Maç sırasında kare kenarlarını çizerek hamle yaparsınız. Karenin en son kenarını çizen oyuncu, maçta o kareyi kapar, skor kazanır ve bir hamle hakkı daha kazanır.

– Maç bitiminde kazanmış olduğunuz skorlar, rakipten fazla ise maçı kazanırsınız, eşit veya daha düşükse maçı kaybedersiniz.

– Maç bitimi sonrasında kazanacağınız altın, enerji ve rekor skorunuz hesaplanır. Giriş yapmadıysanız altın ve enerji alamazsınız.

– Rekor skorları sizin toplam sıralama skorunuzu gösterir. Bir rekor sizde olduğu sürece sıralamadaki skorunuza eklenir. Rekoru kaybettiğiniz zaman sıralama skorunuzdan düşer.

– Rekor skorlarının hesabı için, 1 (1. seviye oyun) + 13 (Kapılan kare) + 1 (Klan seviyesi) = 15 (Rekor skoru)

– Bir rekoru kapmak için rekor ile aynı skoru veya daha fazlasını almanız gerekir.

– Sıralamada kupası olan oyuncular, oyundaki günlük giriş ödüllerinden daha fazla kazanırlar. Böylelikle daha fazla WooCoin (woc) üretimi yapabilirler. Bu yüzden rekor kapmak woc üretimi için önemlidir.

– Üretilen woclar Kare Kapmaca’da kullanıldığı gibi, sisteme dahil olan diğer uygulamalarda da kullanılır.

– Sahip olunan rekorları woc ile bozdurabilirsiniz. Başka oyuncuların rekorlarını da woc karşılığında sıfırlayabilirsiniz. Her sıfırlamada rekor sahibi woc kazanır.

– Oyunda klan kurulabilir veya başka klanlara katılabilinir. Klanlar rekor kapmada ek katkı sağladıkları için, günlük ödülleri yani daha fazla woc kazanımına katkı sağlar.

– Klan kurarken ve seviye atlatırken woc bağışı yapılması gerekir.

– Klan kurucuları başta yüksek woc ödemiş olsalar bile klanda kalmak için gereken aylık ödemeleri yapmak zorunda değildirler. Fakat klandan ayrıldıktan sonra tekrar katılmak isterlerse klan seviyesine göre bağış yapmaları gerekir.

– Klana katılan oyuncular, klandayken aldıkları rekorları klandan ayrılınca kaybetmezler. Bu nedenle fazla wocu olmayan oyuncular klana katılarak da rekor katkısı alabilirler.

– Klandaki kullanıcılar klanda bulundukları sıra kaptıkları rekorlar klan skoruna da eklenir, böylece klan sıralaması oluşur.

– Klan sıralamasında, kupa sahibi olan klanlardaki oyuncular da daha fazla günlük giriş ödülleri, yani woc kazanmış olurlar.

 

Şimdi kendinize veya dünyaya meydan okuma zamanı. Zekanızı kullanarak kazandığınız skorlarla sıralamada tırmanın!